top of page

Stravovací plán

životopis

Vše začíná dotazníkem, který obsahuje zhruba 30 otázek "na tělo". Ty s Vámi následně rozebereme během konzultace, která mívá zpravidla 30-50 minut.

V rámci úvodní konzultace probereme mimo Vaše stravovací návyky i spánkovou hygienu, pitný režim, pohyb během dne, případnou suplementaci či cokoliv jiného je potřeba.

zdravé jídlo

Plán je dělán na míru podle specifických potřeb klienta a zpravidla se jedná o 12str. dokument, ve kterém najdete vysvětlení základních stravovacích principů s ohledem na Vaše cíle, mini příručku pro vhodný výběr jednotlivých potravin, hlavní část tvořící jídelníček a na závěr spánkový protokol.

K hlavnímu dokumentu se posílá i pětistránkové povídání, kde více rozepisujeme naší filosofii v rámci stravování, tedy jak je vhodné k němu přistupovat, aby to pro vás bylo dlouhodobě udržitelné.

Připravovat zdravé jídlo

V tomto typu spolupráce nám jde především o udržitelnost v dlouhodobém měřítku, variabilitu a eliminaci stresu. I proto neděláme klasické jídelníčky, ale necháváme klientům "volnou ruku" při výběru. To znamená, že u každého chodu mají minimálně 6 variant jídel, na kterých se společně domluvíme.

Zároveň ale klienty učíme k úplné samostatnosti, tedy aby si dokázali bezproblémově poskládat jídlo i sami a bylo to pro ně dlouhodobě udržitelné.

bottom of page