top of page

Kdo jsme?

Luky a Míša

V roce 2018 jsme vymysleli projekt s názvem STRONGLIFE Fitness,  tedy instagramový profil, který lidem bude sloužit k tomu, aby jednoduchou formou nahlédli do zdravého životního stylu. Během následujících dvou let si náš projet na sociální síti oblíbily téměř dvě desítky tisíců fanoušků.


V roce 2020 jsme tomu chtěli přidat zázemí, kde se tyto věci budou moct realizovat i v praxi. Poté přišla možnost mít vlastní prostory a neváhali jsme ani minutu.

 

Privátní gym, sen každého trenéra se stal skutečností. Od roku 2020 působíme v centru DTJ v Hradci Králové, kde máme své vlastní prostory ke cvičení, vybavení a vytváříme komunitu skvělých lidí.

osobní trenéři

Naše filozofie

individualizace

Neexistuje žádný plán, či šablona která pasuje na každého klienta. Každý jsme jiný a každý máme odlišné cíle.  Na všechny tyto aspekty bereme ohled při sestavování plánů pro naše klienty

efektivita

Řada trenérů se v dnešní době prezentuje se cviky, které jsou na oko možná zajímavější, ale efektivita pro daného jedince je často nulová. Tímto směrem naše cesta nevede. Naší snahou je inspirovat se od těch nejlepších ve svém oboru, čerpat z vědeckých poznatků, vyzkoušet a až následně přenést na naše klienty.

 

maximální péče

Celá naše spolupráce nekončí sprchou po tréninku. Naší snahou je s klienty počas spolupráce řešit také životní styl. Upravujeme stravu, staráme se o spánek, regeneraci, atd. Zkrátka na naše klienty dbáme ve všech směrech, ať už jste sportovec, který chce zlepšit své výkony, či nadšený hobík, který chce být silný, mentálně odolný a cítit se dobře ve svém těle. Kafíčko před tréninkem už je jen třešnička na dortu. :)

edukace

Edukace klienta je také jednou z naší priorit. Není to jen o tom odtrénovat a domů. Naším cílem vzdělávat je v oblasti výživy, mladé sportovce obeznámit s tím co znamená starat se o své tělo, nadšeným hobíkům vysvětlit proč je dobré zařadit silový trénink, atd. 

Gym

Investice do vzdělání a kvalitního vybavení byla pro nás vždy na prvním místě. Během dvou let se nám podařilo nejen vytvořit skvělou komunitu lidí, ale také zázemí pro sportovce, kde mohou svou výkonost posunout zase o level dál. Máme radost, že můžeme pracovat v prostředí s tak skvělou energií a těšit se na každý trénink, stejně tak jako se těšíte vy.

bottom of page