top of page

Naše služby

IMG_0287.JPG

Osobní trénink

Individuální trénink je u nás nejčastěji využívanou službou. Jde o trénink pod dohledem jednoho z našich zkušených trenérů, který s vámi bude pilovat správnou techniku, dýchání, držení tempa. Lekce trvá po většinu času jednu hodinu.

Tréninky jsou vždy specificky sestavené podle potřeb či cílů klienta, ať už je to rekonvalescence, redukce tuku, budování síly a svalové hmoty či pouhé vyplavení endorfínů.

500 Kč/trénink
IMG_1310[16474]_edited.jpg

Skupinové tréninky pro ženy

Pokud vás samotné cvičit nebaví a potřebujete někoho, s kým můžete zdravě soutěžit a vzájemně se motivovat, skupinové tréninky jsou pro vás to pravé. 

Momentálně pořádáme tréninky pro ženy každé úterý v 17:30. Zápis na jednotlivé lekce probíhá ve facebookové skupině. Stačí se do skupiny přidat, zbytek informací naleznete tam. Kapacita je 4-10 osob pro zachování úrovně kvality.

 200 Kč/lekce (včetně vstupného)
IMG_0814[16470].jpg

Silově-kondiční příprava sportovců

Ať už spadáte do amatérského či profesionálního sportu, postaráme se o to, aby vaše výkonost šla nahoru. Při první konzultaci a následné diagnostice zjistíme, co by mohlo nebo případně co už omezuje váš sportovní výkon, následně sestavíme smysluplný plán a vrhneme se do práce.  

Stejně tak vám můžeme pomoci dostat se zpět do tempa skrz společnou rekonvalescenci po zranění.

500 Kč/trénink
WhatsApp Image 2022-03-11 at 20.25.00 (1).jpeg

Pohybová a silová příprava dětí a mládeže

Tréninky dětí a mladých sportovců jsou jednou z naších priorit. Správně vedeným silovým tréninkem dětem nijak neubližujeme a naopak z toho mohou výrazně těžit. 

500 Kč/trénink
e36eaa3c-fbe3-49b2-9133-924cc57d31e3.JPG

Body recomposition program

Tato spolupráce zahrnuje jak cvičení s trenérem, tak i úpravu stravy lifestylu s výživovým coachingem. Je vhodná pro všechny, kteří touží po tělesné přeměně. Program je vytvořený i pro online spolupráci.

Kromě samotného stravovacího plánu a lifestylového protokolu zahrnuje vstupní dotazník, úvodní konzultaci, pravidelné měření, 24/7 podporu ze strany trenéra a konzultace v případě potřeby. Program může trvat 8-10-12-16 týdnů dle cílů klienta.

Cena dle domluvy s trenérem
40-35[16524].jpg

Výživové poradenství a úprava lifestylu

V rámci této spolupráce vám po úvodní konzultaci (zdarma) uděláme plán na míru, který bude obsahovat jak samotnou stravovací část, tak i protokol v rámci vylepšení vašeho životního stylu. 

Také je možnost využít jednorázovou konzultaci, kde probereme základní stavební kameny pro změnu vašeho životního stylu k lepšímu.

od 500,-
bottom of page