top of page

Trenéři

Lukáš Brožek

Jmenuji se Lukáš Brožek a jsem zakladatelem gymu Stronglife. Trénuji od roku 2018 a za tuto dobu jsem stihl nasbírat řadu cenných informací od těch nejlepších ve svém oboru. Mým cílem je každým dnem se posouvat jako trenér a tím tak maximálně vyhovět klientům na cestě za svým cílem. Zaměřuji se na individuální tréninky či tréninky dvojic, na přípravu dětí a mládeže, rekonvalescence po zranění atd.

Nejraději se ale věnuji přípravě sportovců. Působím jako kondiční trenér u ženské basketbalové reprezentace do 16 let. Dále se starám o kondiční složku v extraligovém družstvu hradeckých lvic a v neposlední řadě působím u mládeže basketbalového klubu v Pardubicích. 

Kontakt

+420 737 781 195

Michaela Matušková

Jmenuji se Michaela Matušková a jsem spoluzakladatelkou gymu Stronglife. Vedu osobní tréninky plus tréninky dvojic či trojic, zároveň nabízím i výživové poradenství, mou nejoblíbenější službou je náš BODY REKOMPOSITION PROGRAM, který je kombinací tréninku a úpravy lifestylu a jeho cílem je kompletní přeměna postavy . Mojí cílovou skupinou jsou převážně ženy, nepohrnu ale ani sportovci, jelikož sama stále hraji basketbal na profesionální úrovni.

Mým hlavním cílem u každého klienta je, aby ho tréninky bavily a při odchodu ze sebe měl dobrý pocit. Jsem si totiž vědoma toho, jak moc je pro nás ženy důležité cítit se dobře ve svém těle, jelikož nás to značně ovlivňuje i v dalších aspektech našeho života. A právě kombinací silového tréninku a úpravy lifestylu toho můžeme společně docílit. Jak se říká, naordinuj ženě silový trénink a dostatek bílkovin a začnou se dít věci :).

Kontakt

+420 725 977 827

Jaroslav Pleger

Jmenuji se Jaroslav Pleger a trénování se věnuji od roku 2018. Sportu se věnuji od dětství a nyní si bez něj nedovedu
představit. Když jsem skončil se sportem, začal jsem se cvičením. Zkušenosti mám s různými typy cvičení, od klasického fitka přes kruháče, cvičení s TRX a nakonec jsem začal s crossfitem.


Nyní své dlouholeté zkušenosti snažím předávat dál svým klientům a mým cílem je maximálně vyhovět jejich požadavkům a cílům. Ať už se jedná o partu, která si chce v gymu pořádně máknout, či sportovce, kteří chtějí zvýšit svou výkonnost.


 

Kontakt

+420 773 614 459

bottom of page